Kryjeme vám záda v každé situaci

Jsme právníci, kterým na vás skutečně záleží. Vždy děláme maximum pro férové a slušné jednání. V případě potřeby však umíme hájit klienty absolutně razantně a asertivně.

Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o.

Proč se stát naším klientem?

Dodržování dohod a termínů, férovost, slušnost, loajalita, spolehlivost i vysoká kvalita práce je u nás samozřejmostí. Potřebujete více důvodů, proč spolupracovat právě s námi?

Z

Více než 10 právníků

Jsme advokátní kancelář o šikovné velikosti více než deseti právníků, ve které tvoří většinu zkušení advokáti s praxí více než deset let.

Z

Specializace advokátů

Specializace členů kanceláře je u nás samozřejmostí, vždy je vám k dispozici odborník „na slovo vzatý“. Spolupracujeme též s dlouhodobě prověřenými externími poradci, auditory, znalci a ústavy.

Z

Plná zastupitelnost

Velikost naší kanceláře, způsob práce a flexibilní předávání informací umožňuje plnou zastupitelnost jednotlivých advokátů v případě nenadálých událostí. Vždy máte jistotu, že vše poběží, jak má.

Z

Osobní právník

S klienty spolupracujeme dlouhodobě na podobném principu, jako „rodinný lékař“. Vždy se vám věnuje vám známý právník. Získáte právní služby na míru s důrazem na předcházení problémům.

Z

Proaktivní přístup

Nestojíme na místě. Často přednášíme, vzděláváme se a rozšiřujeme své odbornosti i v propojených oborech. Hlídáme překotný právní vývoj a klientům aktivně navrhujeme potřebné změny.

Z

Skvělý poměr cena/výkon

Díky velké stabilitě klientského portfolia a pevnému jádru týmu seniorních specialistů nabízíme atraktivní poměr cena/výkon bez zbytečných vícenákladů.

Vítejte u své neobyčejné právní kanceláře

Na nic si nehrajeme. Jsme tým odborníků, kteří vnímají advokacii jako fortelné řemeslo. Naše optimální velikost umožňuje vzájemnou zastupitelnost i specializaci jednotlivých právníků.

S většinou zákazníků spolupracujeme dlouhodobě, proto vyznáváme princip „osobního právníka“. Ten stejně, jako rodinný lékař, provází zákazníka různými životními situacemi. Poznává, respektuje a zohledňuje při práci „na míru“ jedinečné vlastnosti klientů.

Ti se na nás mohou spolehnout v časech dobrých i zlých. Vždy děláme maximum pro prevenci a férové, slušné jednání. V případě potřeby však umíme hájit klienty absolutně razantně a asertivně.

Spolupracovníky, které u nás potkáte, si pečlivě vybíráme nejen s důrazem na jejich vysokou odbornost, ale zohledňujeme i jejich lidské stránky.

Naše činnosti přesahují rámec advokátní kanceláře. Jsme společensky aktivní v různých oblastech i regionech a jsme na to hrdí.

Potkáte nás při spolkové činnosti, v zájmových sdruženích i v místních samosprávách. Věnujeme se charitativní a pro-bono činnosti na každotýdenní bázi.

Aktivně využíváme naše znalosti a schopnosti nejen pro klienty, ale též ve prospěch občanské společnosti.

Jsme členy kontrolní rady České advokátní komory a členy World Law Alliance.

Dlouhodobá spolupráce

Dobré jméno

Dobrovolná činnost

Férovost

Flexibilita

Hrdá kancelář

Iniciativa

Lidský přístup

Loajalita

Odborný růst

Osobní právník

Pomoc

Prevence potíží

Proaktivita

Silný partner

Slušnost

Společenský prospěch

Stabilní tým

Vlastní rozvoj

Vysoké nasazení

Vzdělávání

Zodpovědnost

Životní zkušenosti

Kdo je naším klientem?

S klienty spolupracujeme dlouhodobě. Do stálého portfolia našich zákazníků patří malé firmy, stejně jako středně velké renomované a solidní firmy. Umíme se postarat o rodinné firmy s miliardovými hodnotami, stejně jako o velké nadnárodní podniky s akciemi upisovanými na burze.

Pomáháme též fyzickým osobám, sportovním oddílům, nebo spolkům.

Napište si o úvodní konzultaci

    Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o.

    Zastavte se

    Orlické nábřeží 376/17
    500 03 Hradec Králové

    © 2024 Podroužek, Moník, Petera a partneři, advokátní kancelář s.r.o. | Ochrana osobních údajů | Tvorba webových stránek Webona